Держкосмос дав 9 мільйонів фірмі, яку «регіонал» переписав на мешканця гуртожитку

Перегляди: 560

Державне космічне агентство України 14 листопада уклало угоду з Дочірнім підприємством «Захист і автоматизація об’єктів НДІРВ» на роботи по забезпеченню системного отримання даних від космічної системи «Січ». Вартість угоди склала 9,00 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель»

630_360_1473353106-1903

Кошти виділено на модернізацію наземної станції «СКТРЛ-М1» для забезпечення управління космічними апаратами «Мікросат-М» та «Січ-2-1».

Закупівлю проведено по переговорній процедурі, оскільки з 1998 року розробником наземної станції виступало ПАТ «АТ НДІРВ». Приватне підприємство розробило конструкторську та експлуатаційну документацію, виготовлено та поставлено апаратуру НС СКТРЛ-М1, взято участь у дослідній експлуатації, проводилась модернізація. Зазначена модернізація буде продовженням. «Відтак є потреба у здійсненні додаткової закупівлі в того самого постачальника з метою уніфікації та забезпечення сумісності з наявними технологіями, роботами і послугами. Правонаступником ПАТ «АТ НДІРВ» в частині розробки і виробництва космічної техніки стало  ДП «ЗАО НДІРВ». До зазначеного підприємства передано створений доробок, переведені провідні фахівці, які були залучені до робіт з космічною технікою», – вказано у обґрунтуванні закупівлі.

Основним акціонером харківського ПАТ «АТ науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань» є київське ТОВ «Гранд глобал дівайсіз». Ця фірма записана на Олексія Закордонця, прописаного у гуртожитку на Дарниці.

З січня 2016 року наглядову раду «АТ НДІРВ» очолює Світлана Олійник. Раніше вона працювала у маркетингових відділах компаній «Біонік хілл», КУА «Європа», «Ві.Ей.Бі.Пенсія», «Ті.Бі.Ай.Ейч. -СігмаБлейзер».

До неї наглядову раду очолював Володимир Ярощук. Він за сумісництвом також був директором вищезгаданого акціонера ТОВ «Гранд Глобал Дівайсіз», у 2007—2012 роках був нардепом від Партії регіонів. Також Ярощук був засновником цієї компанії, поки її не переписали на Закордонця.

yaroschuk

У серпні 2015 року уряд Арсенія Яценюка  («Народний фронт») призначив керівником Держкосмосу Любомира Сабадоша, помічник члена Колегії ДКАУ нардепа Андрія Тетерука («Народний фронт»).

У липні 2016 року Сабадоша звільнив уряд Володимира Гройсмана («Блок Петра Порошенка»).

З 14 вересня обов’язки голови ДКАУ виконує Юрій Радченко. У 2012—2015 р. він керував ДП «Науково-дослідний інститут «Квант» ДК «Укроборонпром», а в 2013—2015 р. – був членом ради директорів  та в. о. директора Дивізіону радіолокації, радіозв’язку та систем ППО держконцерну.

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code