Держспецзв'язку роз'яснило новий закон про кібербезпеку

Перегляди: 238

КИЇВ. 11 травня. УНН. Законом про основні засади забезпечення кібербезпеки України, який набув чинності 9 травня, передбачено впровадження сучасних європейських практик управління інформаційною безпекою, а його впровадження визначає нові вектори розвитку кібербезпеки. Про це заявили у прес-службі Держспецзв'язку, передає УНН

3fc07b1d0160dfb306f384a4f213eb3ce1fce368

За даними відомства, цей закон є ключовим у забезпеченні кібербезпеки країни, її критичної інфраструктури та інформаційних ресурсів. Він урегульовує комплекс питань з протидії сучасним кіберзагрозам, окреслює коло завдань, державних інституцій – основних суб’єктів забезпечення кібербезпеки та визначає механізми координації в галузі кібербезпеки, взаємодії для виявлення кіберзагроз, запобігання й протидії їм.

Як зазначається, законом передбачено впровадження сучасних європейських практик управління інформаційною безпекою, застосування галузевих стандартизованих вимог до кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури, їх аудиту. Ці пріоритетні напрями, зокрема їх нормативне врегулювання, стануть основою державно-приватної взаємодії, об’єднають зусилля наукових установ та державних органів згідно з відповідними сферами компетенції, заявили у відомстві.

«Упровадження закону „Про основні засади забезпечення кібербезпеки України“ відкриває нову еру в забезпеченні кіберзахисту країни, визначає якісно нові вектори розвитку сфери кібербезпеки та генерує додаткові можливості для держави та бізнесу в їх реалізації», — зазначили у Держспецзв'язку.

Источник УНН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code