«ДІЛІЖАНС» БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ ОБСЛУГОВУВАТИ МАРШРУТИ №3 ТА №17

Перегляди: 261

26 вересня на засідання виконкому Білоцерківської міської ради ухвалили рішення розірвати договори з підприємством «Діліжанс» щодо обслуговування маршрутів №3 та №17 через численні порушення з боку перевізника

22346780068f55b0e827b8eead86108e_L

Достроково розірвано договори від 28 лютого 2017 року на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 3 «Житловий масив Заріччя (вул.Лісова) — автомагістраль Київ-Одеса»  та на маршруті загального користування № 17 «вул.Івана Кожедуба (Хімбуд) — вул. Січових Стрільців (Нове Зарічанське кладовище (Володарська траса)» з МПП «Діліжанс».

Вирішено укласти договора на перевезення пасажирів з автомобільними перевізниками, які за результатами  конкурсу визнані такими, що зайняли друге місце, на термін – до проведення конкурсу. По маршруту №3 — це КП «Тролейбусне управління», по маршруту №17 - ПАТ «Білоцерківський автобусний парк».

Причиною такого рішення стало те, що по кожному маршруту складено понад 5 актів порушень умов перевезення. Зокрема, маршрутки були замінені на гірші, ніж заявлені на конкурс. До того ж маршруток у рейс виходило менше, ніж заявлено на конкурс.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code