ДИТЯЧІ САДОЧКИ БІЛОЇ ЦЕРКВИ ВІДКРИЛИСЯ ПІСЛЯ РЕМОНТІВ

Перегляди: 572

З 14 серпня всі дитячі садочки вже працюють у звичайному режимі після проведених ремонтів.

14985840dca330e3b808aa792fa422f9_L

Рішенням виконавчого комітету міської ради в літній період робота садочків була організована у черговому режимі шляхом об’єднання груп та тимчасового призупинення діяльності деяких закладів. За цей час у більшості установ проведено ремонтні роботи за кошти міського бюджету. У цьому році на капітальні ремонти дошкільних навчальних закладів виділено близько 10 млн грн, крім того, кожен садочок отримав 33 тис. грн на поточні ремонти.

Замінені вікна на енергозберігаючі, облаштовано нові дахи, відремонтовано харчоблоки, маніпуляційні кабінети, санвузли, музичні та спортивні зали, проведена реконструкція систем опалення й водопостачання, а також наведено лад на території біля садочків.

Варто відмітити, що вже є такі навчальні заклади, в яких на 100% замінено вікна на енергозберігаючі. Зокрема, всі вікна у садочку №32 замінено завдяки гранту Турецької агенції з міжнародної співпраці (ТІКА) та Посольства Республіки Туреччина в Україні.  За грантові кошти встановлено 42 енергозберігаючих вікна загальною площею 275 кв.м. Крім того, замінено чотири вітражі загальною площею 300 кв.м.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code