Для подолання наслідків кібератаки в банківському секторі Нацбанк вирішив ввести надзвичайний режим роботи в окремих банках

Перегляди: 718

Про це повідомляє НБУ.

NBU-e1499342223711

– Остання кібератака продемонструвала, що українському банківському сектору потрібно ретельно перевірити захист своїх інформаційних ресурсів і посилити безпеку електронної мережі, – зазначив в.о. глави НБУ Яків Смолій.

З метою подолання наслідків кібератаки в банківському секторі Правління Нацбанку прийняло рішення від 29.06.2017 № 403-рш Про введення надзвичайного режиму роботи в окремих банках.

У НБУ відзначили, що банки виявилися вразливими через формальний підхід до організації систем управління інформаційною безпекою.

Найближчим часом Нацбанк буде працювати над створенням Центру кіберзахисту НБУ і організацією тісної взаємодії суб’єктів банківської системи в питаннях актуалізації кіберзахисту.

Нагадаємо, 4 липня спецагенти департаменту кіберполіції, а також фахівці СБУ та міської прокуратури зупинили другий етап кібератаки Petya в Україні. Пізніше стало відомо про те, що M.E.Doc зізнався в участі в масштабній кібератаці на українські ПК.

Источник Факты

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code