Для реконструкції площі на вулиці Героїв Небесної Сотні в Білій Церкві замовили додаткові роботи

Перегляди: 212

Білоцерківська міська рада замовила додаткові роботи з реконструкції площі по вул. Героїв Небесної Сотні. Договір уклали з ПП “Будмакс”, яке з травня виконує роботи на цьому об'єкті. Теперь за роботу підряднику повинні сумарно заплатити 3,82 млн гривен

two_column_GZAIDt86

Як KV стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 14 вересня 2020 року Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради уклав угоду з ПП “Будмакс” (*) на проведення реконструкції площі по вул. Героїв Небесної Сотні у Білій Церкві із спорудженням пам'ятника на честь борців за волю та незалежність України. Ціна договору склала 1,27 млн гривень.

ПП “Будмакс” до кінця 2020 року повинно виконати демонтажні роботи, облаштувати системи автоматичного поливу та зовнішнього освітлення, посіяти газони.

Закупівлю провели без торгів, за переговорною процедурою, оскільки ПП “Будмакс” вже працює на цьому об'єкті, а зараз виникла необхідність у виконанні додаткових робіт.

Нагадаємо, попередній договір (ціна – 2,55 млн гривень) на реконструкцію цієї площі був укладений 25 травня 2020 року. Згідно з ним, підрядник до кінця 2020 року повинен облаштувати нове покриття з кольорової ФЕМ-плитки, освітлення та автоматичну системи поливу, а також встановити декілька скульптурних композицій.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ПП “Будмакс” зареєстровано у 2008 році в Білій Церкві. Статутний фонд – 1 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво трубопроводів. Засновник підприємства – Іван Соломаха. Керівник – Ігор Соломаха

Іван Соломаха, ймовірно, чоловік начальниці одного з відділів Білоцерківської райдержадміністрації Людмили Соломахи. В декларації чиновниці за 2019 рік вказано, що її чоловік – Іван Соломаха – отримує дохід від ПП “Будмакс”.

За даними Zакупівлі, ПП “Будмакс” приймає участь у публічних закупівлях з 2017 року. За цей час підприємство уклало 25 договорів на суму майже 55 млн гривень (без урахування нинішнього). Найбільші замовники -  комітет фізвиховання та спорту Міносвіти та Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міськради.

Раніше KV повідомляла, що до листопада 2020 року у жителів Білої Церкви повинно з'явитися нове місце для відпочинку – набережна вздовж центрального пляжу. Облаштування набережної обійдеться в 3,15 млн гривень.

Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради очолює Олег Савченко. Міським головою Білої Церкви у 2015 році обрано Геннадія Дикого.

* ПП “Будмакс”  (Код ЄДРПОУ: 35964221)

Фото: Википедия

Олеся Данилова

Источник КиевVласть

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code