ДО 1 ВЕРЕСНЯ ПОДАЙТЕ ЗАЯВУ НА МОНЕТИЗАЦІЮ СУБСИДІЙ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ

Перегляди: 189

Лише місяць залишився до закінчення прийому заяв на отримання коштів у вигляді одноразової виплати — за зекономлені під час опалювального сезону субсидії за опалення (газове або електричне)

a9fd2e690c90b08a6c94f02d977a89bc_L

Мешканцям Білої Церкви варто поквапитися, аби їм виплатили компенсацію. Зауважимо, що її отримання не впливає на подальше призначення субсидії в наступному році. На підставі особистої заяви, поданої до 1 вересня 2018 року,управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, частину невикористаної субсидії буде виплачено на особовий рахунок в банківській установі. Нині заяви подали понад 30% отримувачів субсидій. Загальна сума коштів, яка підлягає монетизації субсидіанта мміста становить понад 2,9 мільйонів гривень.

Заяву з реквізитами банківського рахунку можна подати в місцях прийому документів для призначення субсидій, а саме:

  • в «єдиній приймальні громадян» управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, пров. Ковальський, буд.14 (дні та години прийому: понеділок-п’ятниця з 8.30 год.до 17.00 год.);
  • в приймально-консультаційних пунктах, розташованих в житлово-експлуатаційних конторах містаБілаЦерква за адресами:

— вул. Підвальна, 28 (приміщення КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 1», дні та години прийому: понеділок-четвер з 8.00 год. до 17.00 год., п’ятниця з 8.00 год. до 13.00 год.);

— вул. Леваневського, 34 (приміщення КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 7» дні та години прийому: понеділок-четвер з 8.00 год. до 17.00 год., п’ятниця з 8.00 год.до 13.00 год.).

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради 

bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code