До Білої Церкви зі всієї України на змагання з боксу приїхало понад 100 учасників

Перегляди: 201

У період з 14 по 16 листопада в місті Біла Церква впройшов ХХV юнацький турнір з боксу пам’яті тренерів В.І. Курілова та С.І. Косякова

imgbig (19)

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сайт Білоцерківської міської ради.

У змаганнях взяли участь понад 100 юних боксерів з різних регіонів України та гості з Азербайджану.

У старшій групі серед спортсменів 2006—2007 р.н. у трьох вагових категоріях (із семи) перемогу святкували білоцерківці: Олійник Олександр («Трудові резерви»), Кеба Гліб («Каменяр») та Шаломай Олександр («Олімп»).

У віковій категорії 2004—2005 р.н. у п’яти категоріях (із дванадцяти) золоті нагороди вибороли наші земляки: Сафронов Рустан («Олімп»), Костенко Олександр, Сосюк Ілля та Любченко Максим («Каменяр»), Порубанський Артем («Олімп»).

Почесними гостями турніру стали чемпіони світу з боксу С.Дзинзирук та Ю.Нужненко, що для юних боксерів було особливим сюрпризом.

Переможці та призери змагань були відзначені дипломами, медалями та цінними подарунками від організаторів змагань та партнерів заходу.

У заході взяли участь: депутат Київської обласної ради В’ячеслав Хмельницький, депутати Білоцерківської міської ради Ігор Гейло, Андрій Король та Володимир Вовкотруб, начальник управління з питань молоді та спорту Іанн Паливода, президент федерації боксу м.Біла Церква Олександр Марченко, рідні та друзі спортсменів, журналісти місцевих ЗМІ.

Источник mykyivregion

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code