До кінця 2020 року у Білій Церкві з’явиться аеропорт з міжнародним статусом

Перегляди: 187

Це дасть змогу виконувати з цього аеропорту прямі рейси до інших країн, адже у Київська облдержадміністрації визначила цей інфраструктурний проєкт, як пріоритетний

aeroport1-1170x878

Про це повідомляє КОДА.

Нещодавно у обласній держадміністрації пройшла нарада, щодо цього проєкту, у якій взяли участь керівники міста Біла Церква та району, комунального підприємства «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», а також управління інфраструктури, департаменту містобудування та архітектури, департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА.

На даному етапі головною задачею проєкту є впорядкування земель, на яких розташовані споруди аеропорту, з метою забезпечення можливості в подальшому залучення потужного інвестора та створення нових робочих місць для регіону.

На сьогодні розроблено попереднє техніко-економічне обґрунтування для міжнародного аеропорту «Біла Церква» в Україні.

Перший етап реалізації проєкту передбачає відкриття пункту пропуску через державний кордон та отримання статусу міжнародного аеропорту. Його завершення очікується до кінця 2020 року.

Наступними етапами реалізації проєкту є будівництво вантажного терміналу та центру сучасного обслуговування, а також будівництво пасажирського терміналу.

Источник poglyad

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code