ДО МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №1 МОЖУТЬ ПЕРЕСЕЛИТИ ОНКОДИСПАНСЕР

Перегляди: 125

Під час прес-конференції 15 квітня міський голова Геннадій Дикий дав пояснення щодо намірів переселити відділення ЛОР, щелепно-лицьової хірургії, офтальмологічне до МЛ №2, проти чого категорично виступають лікарі

e6446adaf88305054ca19cc2d67eeba6_L

«Всі казки про знищення лікарні та створення готелю в першій лікарні неправда. Про переведення ПНД  у приміщення лікарні №1 жодного рішення немає. У рамках медичної реформи в Білій Церкві буде створений госпітальний округ, який обслуговуватиме місто і ще кілька довколишніх районів. МЛ №2 визначена як лікарня інтенсивного лікування. Кабмін виділив 10 млн грн, область – аналогічну суму. Напевно, і ми будемо співфінансувати, щоб купити в лікарню ангіограф, який коштує 1 млн євро. А лікарня №1 буде лікарнею планового лікування. Можливо, запропонуємо онкодиспансеру туди переселитися», – відповів мер Геннадій Дикий на запитання про переселення трьох відділень МЛ №1.

При цьому мер визнав, що сприймає критику на адресу керівника управління охорони здоров'я Дениса Яблонського за недостатню комунікацію з цього приводу.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code