До осені 2020 року має запрацювати електронний кабінет арбітражного керуючого

Перегляди: 131

 За вимогами положень Кодексу України з процедур банкрутства, Міністерство юстиції повинно розробити веб-портал, що має з’явитись восени 2020 року. Його основним користувачем буде арбітражний керуючий. Про це в інтерв’ю «Судово-юридичній газеті» повідомила заступник міністра юстиції Валерія Коломієць, передає УНН

65dc601d8e83f23cdbc1ab61f9029767b7c85276

«Це обов’язок, вказаний в Кодексі з процедур банкрутства. Мін’юст повинен розробити веб-портал, основним користувачем якого буде арбітражний керуючий. Сам кабінет буде на порталі займати лише одну зі сторінок», — розповіла Коломієць.

Вона зазначила, що, фактично, це можливість для перевіряючого від Мін’юсту отримати доступ до усієї необхідної інформації, документації, справ арбітражного керуючого. Для останнього, це не тільки можливість ведення документообігу, а також доступ до реєстрів, що йому потрібні.

«На сьогоднішній момент ми з НАІС (Державне підприємство „Національні інформаційні системи“) вже продумали як це все має виглядати. Також вислухали основні побажання Національної асоціації арбітражних керуючих. Отже, у міністерства вже все готове, і є чіткі строки виконання наших завдань і обіцянок. Створення електронного кабінету має бути завершене до осені поточного року», — додала заступник.

Источник УНН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code