До озеленення Білої Церкви залучили іноземних фахівців

Перегляди: 152

Один з них – ландшафтний архітектор з Польщі Мирослав  Штука, зустріч з яким нещодавно відбулась у Білій Церкві. Зустріч проводилася у рамках проєкту “Впровадження інноваційних та безпечних для клімату рішень концепції smartcity”

visadzhuvannya-derev-tse-modno-rivnyan-zaklikayut-20200225_8718

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Вже другий рік поспіль активісти разом із департаментом ЖКГ Білоцерківської міської ради працюють над інтерактивною картою зелених насаджень SMART Green БЦ. На карті мешканці міста можуть дізнаватися про якість насаджень, сповіщати відповідальні підрозділи про аварійні дерева та самостійно контролювати рівень озеленення у своєму районі.

Тож до розробки стратегії озеленення Білої Церкви був запрошений архітектор, який працював над проєктами у ОАЕ, Китаї, Великобританії та Франції.

На зустріч із Мирославом Штукою зібралися представники департаменту ЖКГ, управління архітектури та містобудування Білоцерківської міської ради, архітектори та представники туристичної галузі міста.

Польський архітектор розповів про власні розроблені та впроваджені проєкти закордоном та про своє бачення впровадження стратегії озеленення у місті. Пан Мирослав вважає, що Біла Церква має великий потенціал для створення «зеленого каркасу», який стане окрасою міста. У травні цього року він надасть свої пропозиції для впровадження цієї ідеї у життя.

Источник poglyad

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code