Додаткова сесія ЗНО розпочнеться 26 червня

Перегляди: 165

Щороку для тих, хто з поважних причин не має можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. У 2019 році додаткову сесію зовнішнього оцінювання проведуть з 26 червня до 12 липня

d32150

Дозволяють написати тест особам, які були хворі в день проведення ЗНО, якщо в абітурієнта за 5 днів до тестування викрали один із документів, через стихійне лихо у день або переддень, а також, якщо за 7 днів у особи помер хтось із рідних по крові чи шлюбу, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Таким учасникам протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування необхідно подати заяву щодо участі в додатковій сесії та документ, що підтверджує причину неявки.

Цього року додаткова сесія розпочнеться 26 червня тестуванням з математики, 27 червня відбудеться ЗНО з німецької мови, 1 липня – з французької мови, 2 липня – з іспанської мови, 3 липня – з української мови і літератури, 4 липня – з фізики, 5 липня – з англійської мови, 8 липня – з історії України, 9 липня – з біології, 10 липня – з географії. Завершиться додаткова сесія 11 липня тестуванням з хімії.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code