Дорогі депутати. Хто кому помічник

Перегляди: 728

Кому була за помічницю перша леді країни? — Списки помічників одіозного 7-ого скликання, принципи дії нового закону про місцеві вибори — хто кого і як обиратиме?

У рубриці  Вокабула  — як народні обранці «аболіціонізм»  трактували?

73 народні обранці нарахували Дорогі депутати у списках помічників депутатів одіозного VII скликання.

Найбільше депутатів-екс-помічників у БПП — 27, 23 у Народного фронту і 10 у Радикальної партії Олега Ляшка, 5 у Батьківщині. По одному — у Опозиційного блоку і Об'єднання Самопоміч.

До списку одіозних знахідок — Руслан Сидорович Об'єднання Самопоміч був помічником у Володимира Пилипенка — депутата із групи Віталія Хомутинника Економічний розвиток. Андрій Шинькович — депутат від БПП був помічником у регіонала Олександра Гереги, а нинішня депутатка від Батьківщини Олена Шкрум на платній основі була помічницею у комуніста Ігора Вікторовича Алексєєва. На громадських засадах Алєксєєва консультував і тато білосердечної депутатки — Іван Шкрум. Дмитро Ярош значиться помічником у Валентина Наливайченка.

По шість власних помічників включили до прохідної частини списку Олег Ляшко та Арсеній Яценюк. На третьому місці — Микола Мартиненко.  Дев'ять його помічників були у списку Народного фронту. По факту лише 3 отримали депутатський значок — Олена Бойко, Ігор Гузь, Олена Ледовських. Відмовилася від мандату Дарина Лєдовських.

110 — тобто кожен 4-ий народний обранць 7-ого скликання мав серед помічників однофамільців. Найбільше їх у Михайла Мироненка — 5. Віталій Хомутиннік записав собі у помічники сестру, брата, батька і маму. Усіх — на громадських засадах.

Петро Порошенко у своєму списку помічників не має родичів. Натомість Марину Порошенко Дорогі депутати знайшли у депутата з Вінниччини Григорія Заболотного. Дядько Арсенія Яценюка — Фадей Степанович записаний помічником відразу у двох депутатів від Батьківщини — Максима Бурбака і Миколи Федорчука. Сергія Валентиновича Зайчука  — сина нинішнього керівника Апарату ВРУ Валентина Зайчука - Дорогі депутати виявили у списку помічників Сергія Клюєва.

 

+++

25 жовтня країна обиратиме представників місцевої влади за новою виборчою системою — пропорційною з преференціями. Хтось називає її прогресивною, інші критикують за те, що виборці так і не отримали можливість напряму формувати списки кандидатів. Дехто навіть стверджує, що нова система є нічим іншим як видозміненою «мажоритаркою». Програма Дорогі депутати вирішила розібратися у ключових особливостях майбутнього голосування, щоб дати вам можливість самим оцінити слабкі і сильні сторони Закону про місцеві вибори.

Джерело: hromadske.tv

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code