Дорожник Кернеса приховав фірму в Іспанії, де сім’я купила віллу за 16 мільйонів

Перегляди: 140

Директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради Володимир Чумаков не вніс до декларації іспанську фірму, яка належить його дружині та доньці

630_360_1489449174-3713

Про це написав «Харківський антикорупційний центр».

За даними іспанського бізнес-реєстру дружина чиновника Ольга та дочка Аліна Чумакови володіють іспанською компанією «Actividades inmobiliarias berezen S.L.», яка займається наданням в оренду нерухомості.

Фірма розташована у Жироні, що в Іспанії. Саме в цій країні вчервні 2019 року тут сім’я Чумакова купила будинок площею 303 кв м та понад 27 соток землі. Будинок Ользі та Аліні Чумаковим обійшовся в 16,39 млн грн., вартість земельної ділянки не відома.

Вже 10 років, Володимир Чумаков – людина з найближчого оточення мера Харкова Геннадія Кернеса, очолює Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради.

До переходу на роботу в мерію Володимир Чумаков очолював фірму ТОВ «Паркінг+», яке він заснував. Нині фірма є головним фаворитом з ремонту доріг Харкова, отримавши понад 1 млрд. бюджетних гривень. При цьому деякі магістралі доводиться ремонтувати кожен рік.

Источник nashigroshi

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code