Екс-голова «Укрспецекспорту» поїхав в Англію у відрядження і попросив там притулку

Перегляди: 508

Колишній голова держкомпанії «Укрспецекспорт» Сергій Бондарчук в даний час чекає на рішення уряду Великобританії про надання політичного притулку

Про це передає «Радіо Свобода».

«Я подав документи на отримання політичного притулку рік тому. Процедура отримання непроста і тривала за часом, тому я досі чекаю», — сказав Сергій Бондарчук журналістам програми «Схеми».

Як відомо, українські правоохоронці звинуватили Сергія Бондарчука в розкраданні державного майна на суму 7,5 мільйона доларів. З червня цього року він перебуває в розшуку Інтерполу. У той же час сам Бондарчук заявляє , що всі звинувачення проти нього є фальсифікацією.

«В кінці 2014-го мене від СБУ відправили у відрядження на навчання в академії Міністерства оборони Великобританії. Я там вчився до кінця квітня 2015 року. Звістка про підозру і розшук застала мене, коли я був у Британії. Моє перебування було відомо і СБУ, і ГПУ. Я хотів повернутися в Україну і боротися за своє чесне ім'я і справедливість, але всі мої друзі і сім'я наполягали, що це не правильно, і захищати себе на свободі легше, ніж у в'язниці. З часом стало зрозуміло, що вони були праві», — сказав Бондарчук.

Сергій Бондарчук — офіцер СБУ, бізнесмен, колишній народний депутат України, член керівництва партії Віктора Ющенка «Наша Україна» та ініціатор її розпуску.

З 2005 до 2010 року Сергій Бондарчук був генеральним директором Державної компанії з імпорту та експорту продукції і послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт».

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code