Екскурсія по парку Олександрія на автомобілі!

Перегляди: 636

Прогулюючись по парку Олександрія часто помічаю в ньому автомобілі, які їздять по алеях парку, стоять на галявинах, мабуть адміністрація парку ввела нові послуги!? Парк Олександрія проіснував понад 200 років, сильно був понівечений війною, а тепер знову його знищують

Для повного комплексу розваг не вистачає асфальтованих доріг, для цього необхідно трохи вирізати дерев, полювання, качок багато плаває на ставах, рибалку також можна організувати, побільше генделів, бо рівень культури білоцерківчан зростає швидше ніж встигають будувати генделі, також зручну парковку на Великій галявині, місця для барбекю, якщо дрова зі столітніх дубів, то дорожче, пляж також потрібен, також необхідні гучномовці по всьому парку з музикою на кшталт «Владімірскій централ», про палатки і місця для торгівлі також не потрібно забувати.

Якщо провести в парку такі зміни, то парк буде дуже сучасним і відповідати рівню білоцерківського сьогодення.

Прикро що деградаційні зміни дійшли до парку в якому люди відпочивають душею, де тиша і спокій, єднання з природою. Родина Браницьких мабуть і не уявляла як занепаде історичний спадок, що гроші перетворять людей навпаки.

Сподіваюсь це лише сарказм.

Источник bila-tserkva.in.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code