Фінал Євробачення-2017: яке місце зайняла Україна

Перегляди: 381

Представник України на Євробаченні-2017 гурт O.Torvald у фіналі здобув 36 балів і посів 24 місце. Переможцем цьогорічного Євробачення став португлець Сальвадор Собрал

817145

Фінал Євробачення-2017: O.Torvald зайняв 24 місце / 24 Канал

Учасник Євробачення-2017 від України цього року не брав участі у відбіркових півфіналах, які пройшли 9 та 11 травня. O.Torvald одразу потрапив у фінал на правах країни-господаря. Наші хлопці виступили під номером 22 із піснею «Time». O.Torvald – єдиний рок-гурт на цьогорічному конкурсі.

Від журі країн-членів Євробачення-2017 O.Torvald отримав 12 балів, глядачі ж оцінили наших хлопців у 24 бали.

У голосуванні журі Україні віддали бали тільки три країни: Азербайджан – 7, Ізраїль – 4, Болгарія – 1. Від журі інших країн-учасників Євробачення-2017 Україна отримала по нулю.

Фінал Євробачення-2017: виступ O.Torvald

Зазначимо, букмекери цього року прогнозували Україні одне з останніх місць на Євробаченні.

Гурт O.Torvald існує вже більш ніж 10 років, за цей час хлопці об'їздили найгучніші фестивалі України, а минулого року провели всеукраїнський тур на підтримку альбому «#нашілюдивсюди».

Фронтмен гурту Женя Галич озвучував мультик «Співай» та знімався у фільмі «Правило бою». Нещодавно в нього народився синочок. Женя навіть був готовий відмовитися від участі у Євробаченні, якщо його дружина народжуватиме під час фіналу. Він хотів бути присутнім на пологах. У музиканта також є трирічна донька Єва.

Источникм24tv

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code