Forbes назвав топ-10 найвпливовіших жінок у світі

Перегляди: 801

Forbes опублікував рейтинг найвпливовіших жінок світу, у який потрапили Ангела Меркель, Тереза Мей та Крістін Лагард.

Screenshot-2017-11-2-The-Worlds-Most-Powerful-Women-2017-e1509613492220

Повний список найвпливовіших жінок можна подивитися на сайті Forbes.

Ангела Меркель

Першість у списку знову віддали канцлеру Німеччини Ангелі Меркель. Її називають лідером Європейської коаліції. У цій ролі їй доведеться зіткнутися з Brexit та антиемігрантськими настроями.

Тереза Мей

Друге місце у списку посіла британський прем’єр-міністр Тереза Мей. Такий тягар, який ліг на її плечі, доводиться нести мало кому зі світових лідерів. Саме вона буде відповідальною за вихід Великої Британії з Євросоюзу.

Мелінда Гейтс

Дружина Білла Гейтса та співзасновник і співголова Фонду Білла і Мелінди Гейтс посіла третє місце. Її фокус на здоров’ї вже дає свої плоди. Наприклад, фонду Гейтсів вдалося знизити смертність матерів в Ефіопії.

Шеріл Сандберг

Четверту позицію у списку віддали головному операційному директору соцмережі Facebook Шеріл Сандберг. Серед її досягнень: збільшення доходів Facebook, створення прибуткових програм онлайн-реклами для Google та написання книги Включайся: жінки, робота й воля вести за собою.

Мері Барра

Генеральний директор General Motors Мері Барра посіла п’яту сходинку у рейтингу. Її діяльність зосереджена на тому, щоб збільшувати прибутки компанії та вести автовиробника у майбутнє. У 2016 році їй вдалося збільшити прибуток General Motors на 9,2%, припинивши діяльність на слабких міжнародних ринках.

До першої десятки також увійшли головний виконавчий директор Youtube Сьюзан Войціцький, головний виконавчий директор Fidelity Investments Ебігейл Джонсон, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, виконавчий голова Grupo Santander Ана Патрісія Ботін та головний виконавчий директор IBM Джінні Рометті.

У списку серед відомих жінок також можна знайти Федеріку Могеріні, Іванку Трамп, Опру Вінфрі, королеву Єлизавету II, Гілларі Клінтон, Тейлор Свіфт та Джоан Роулінг.

До слова, Факти ICTV зібрали рейтинг топ-100 блогерів Українита запустили голосування за найкращого.

Источник Факты
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code