Геннадій Дикий анонсував посилення карантинних заходів у Білій Церкві

Перегляди: 216

Геннадій Дикий 1 червня у своєму щоденному звіті повідомив, що за останні дві доби до Білоцерківскї міської лікарні №3 поступило четверо хворих та двоє осіб хворих на COVID-19 померли, всі вони місцеві жителі

Znimok-ekrana-2020-06-01-o-12.29.55-880x528

Саме через це мер надав доручення Муніципальній варті, відділу торгово-побутового обслуговування населення і керівнику поліції Білої Церкви посилити контроль за дотриманням карантинних вимог всіма суб’єктами господарювання.

В разі виявлення порушень, вони будуть діяти згідно чинного законодовства, а при систематичному недотриманні таких вимог будуть прийняті рішення про закриття даних підприємств.

Особлива увага приділятиметься громадському транспорту. Відділ транспорту Білоцерківської міської ради спільно з патрульною поліцією посилюють контроль за дотриманням епідемічних вимог у громадському транспорті. При систематичих порушеннях правил перевезення пасажирів в громадському транспорті будуть вжити жорсткі заходи, аж до розвірвання договорів на перевезення пасажирів.

Геннадій Дикий просив з розумінням поставитись до ситуації, що склалась.

“На жаль, постійне зростанння кількості хворих у Білій Церкві, а також летальні випадки змушують приймати нас непрості рішення. Завтра відбудеться засідання виконавчого комітету БМР, де будуть прийматись рішення щодо додаткових обмежень саме в Білій Церкві.” – мер міста.

Геннадій Дикий:

Дозвіл на роботу малого і середнього бізнесу не означає послаблення карантинних заходів. ПРо шу пебежіть себе і близьких.

За інформацією, наданою Геннадієм Диким, станом на 1 червня у інфекційному відділенні міської лікарні №3 знаходиться 17 хворих. 16 з них діагноз підтверджено. На амбулаторному лікуванні перебувають 16 осіб. Під наглядом сімейних лікарів знаходяться 105 осіб, що перебували в контакті з хворими.

Источник  bez-tabu

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code