Геннадій Дикий відповів на найбільш хвилюючі питання білоцерківців

Перегляди: 354

4 жовтня під час особистого прийому міський голова Геннадій Дикий відповів на найбільш хвилюючі питання білоцерківців

ddfd11

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Так, 26 білоцерківців звернулися до міського голови щодо сприяння у вирішенні не тільки загальноміських питань, а й особистих.

Зокрема жителі Білої Церкви дізнавались коли буде проведено роботи з благоустрою на прибудинкових територіях деяких будинків, ремонт асфальтного покриття на ділянках доріг по вулицях Куценка, Кар’єрна, Глиняна, Островського.

Також піднімалось питання реконструкції вуличного освітлення в районі будинку 84 по вулиці Некрасова та будівництва дитячого майданчика у дворі будинку по вулиці Славіна 50 та інші.

Декілька осіб звернулись з проханням допомогти утеплити, відремонтувати та налагодити теплопостачання приватних помешкань. Також білоцерківці просили роз’яснити причини відмов у соціальних виплатах, нарахувань за холодне водопостачання.

Під час особистого прийому жителі міста скаржились на діяльність одного із міських комунальних підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг, один із жителів наголосив на необхідності розглянути доцільність функціонування з торгового павільйону по вул. Некрасова.

Всі громадяни, що звернулися до міського голови отримали роз’яснення по питанням, які їх турбують. Відповідні ж служби отримали доручення щодо їх вирішення.

Для того, щоб задати питання міському голові необхідно записатись на особистий прийом у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою: Торгова площа 6, або за телефоном: 5-36-64.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code