ГЕННАДІЯ ДИКОГО ЗНОВУ ОБШУКАЛИ СЛІДЧІ

Перегляди: 573

У міського голови Геннадія Дикого, схоже, з'явилася нова традиція: розпочинати рік з обшуків. Якщо у лютому 2018 року в його кабінеті проводили обшуки працівники ДФС, то вже сьогодні, 9 січня, завітали для обшуку працівники НАБУ. Причому з самого ранку провідали мера у його приватному помешканні, а вже потім обшукували кабінети в мерії

3de77962d019bc1159ce3deeb151a598_L

Близько 7 ранку слідчі завітали до приватного будинку міського голови, що згодом підтвердила і його дружина в пості на ФБ.

obshuk 1

Затим і міський голова Геннадій Дикий зайшов у ФБ, адже прес-конференцій він не дає і офіційно отримати його коментар немає можливості, з підтвердження теми обшуку: слідчі розслідують справу закупівлі недобудоваго приміщення за 24 млн. грн субвенції з державного бюджету. Як відомо, ця будівля на вул. Театральна, 5, місяць до цього продавалася між фізичними особами по ціні 4, 5 млн. грн. Яким чином вона за місяць подорожчала майже на 18 млн. грн, цікавило громаду міста.

obshuk 3

Саме це й перевіряє НАБУ.

obshuk 2

Про білоцерківські події вже знає вся Україна. Але традиційно жодного прихильного до мера місцевого ЗМІ у мерії не було, їм, очевидно, таке нецікаво.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code