Георгіївська стрічка в Україні – заборонена

Перегляди: 639

Верховна Рада проголосувала за заборону використання георгіївської стрічки в Україні. За її носіння загрожує штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів

Про це йдеться в законі №2987 Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення про заборону виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки, пише УНІАН.

За даний проект проголосували 238 депутатів, проти – 13.

Згідно з новою статтею 173, передбачається накладення штрафу від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської стрічки або предметів, що містять зображення, за публічне використання, демонстрацію чи носіння стрічки або її зображення.

За повторні дії передбачено накладення штрафу від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до 15 діб з конфіскацією стрічки або предметів, що містять зображення.

В законі передбачені винятки для ветеранів війни, що мають нагороди, які містять у собі частину такої стрічки, а також зроблені винятки для музеїв.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії. Зокрема, обмеження стосуються блокування соціальних мереж Вконтакте і Однокласники, а також сервісів Яндекса.

Источник Факты

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code