Головний архітектор Франківська перерахував рідній фірмі більше двох мільйонів

Перегляди: 551

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міськради заплатило з ПП «Єврокрок» за реставраційні роботи 2,3 млн грн. Про це пише «Антикорупційна платформа»

981449441

В червні-липні департамент уклав 6 угод з «Єврокрок» на виконання реставраційних робіт, і за цими угода виплатило вже 2,3 млн грн.

Засновниками «Єврокрок» є Ігор Петрук, Ярослав Ткачук та Володимир Тихоліз. Останній також займає посаду керівника фірми.

Керівником департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано_Франківської міськради є Дмитро Іванович Нижник. Раніше засновницею цього підприємства була Нижник Світлана Іванівна з міста Тлумач Івано-Франківської області. В цьому ж місті зареєстроване «Єврокрок», а директор департаменту Дмитро Нижник родом з цього району. Більш того, він є товаришем в мережі Facebook Світлани Нижник. Іншим її товаришем є Володимир Нижник. Це рідний брат керівника департаменту І-Франківської міськради, який раніше займав посаду першого заступника голови Тлумацької райдержадміністрації.

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code