«Горбатий» міст у Білій Церкві закривають на ремонт

Перегляди: 1 283

З 22 березня у Білій Церкві буде перекрито рух транспорту по «Горбатому» мосту у зв'язку з капітальним ремонтом

61a89d

«Горбатий» міст у Білій Церкві

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Нагадаємо, що Азербайджанська компанія «ALKE Insaat Sanayeve Ticaret» буде виконувати капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю по вул Сквирське шосе, відомого в народі як "Горбатий" міст.

Роботи будуть тривати досить довгий час, оскільки у проекті передбачається значний обсяг реконструкції: ремонт прогонової будови та елементів опор, заміна дорожнього та пішохідного полотна, приведення геометричних параметрів під’їздів та мостового полотна до нормативних показників, улаштування водоскидних споруд з проїжджої частини та зливоприймальних колодязів, перевлаштування мережі освітлення, монтаж огородження, організація дорожнього руху тощо.

Нагадаємо, що у грудні минулого року в Білій Церкві жителі вулиці Івана Мазепи перекрили дорогу з вимогою заборонити рух великогабаритного транспорту, інтенсивність руху якого збільшилася через закриття «Горбатого» мосту.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code