ГПУ оприлюднила звернення нардепів щодо розкрадання виділених Заходом грошей на реформи

Перегляди: 562

Генпрокуратура показала звернення десятків депутатів щодо використання виділених Заходом коштів на реформування органів прокуратури

Відповідні документи оприлюднені на офіційному сайті ГПУ.

«До Генеральної прокуратури України надійшло офіційне звернення народних депутатів України щодо використання коштів, виділених Сполученими Штатами Америки з метою кадрового оновлення та реформування системи органів прокуратури України», — йдеться у повідомленні.

До того ж, зазначили у ГПУ, відповідні звернення, підписані 50 народними депутатами України, були направлені до Сенату США та сенатора Роберта Джонса Портмана, члена Комітету Сенату США з національної безпеки та справ уряду, бюджету, фінансово-економічних питань, з питань енергії та природних ресурсів.

«Повідомляємо, що Генеральна прокуратура України зобов'язана реагувати на випадки, що можуть потенційно вказувати на вчинення кримінальних правопорушень, та вживати всіх належних заходів реагування, і відповідні відомості будуть невідкладно внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань», — додали у ГПУ.

-1-638

-5-638 -2-638 -3-638 -4-638

Нагадаємо, напередодні прокурор ГПУ Владислав Куценко повідомив, що у відомстві розпочинають кримінальне провадження за фактом розкрадання 2,2 млн доларів, виділених США і ЄС на реформу органів прокуратури. Пізніше посол США в Україні Джеффрі Пайєтт пояснив, куди поділися виділені США кошти на реформу української прокуратури, запевнивши, що Сполучені Штати ніколи не надають пряму бюджетну підтримку будь-яким українським відомствам.

Джерело: ТСН

 

 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code