ГПУ взялася за кримських суддів, прокурорів та депутатів

Перегляди: 596

Генеральна прокуратура опублікувала 727 повісток особам, які підозрюються у скоєнні злочинів проти держави

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook.

Їм інкримінуються державна зрада і посягання на територіальну цілісність і недоторканність.

Повістки опубліковані в газетах «Урядовий кур'єр» та «Голос України».

У списку — 327 суддів, 299 працівників прокуратури, 134 депутата Верховної Ради Криму і Севастопольської міськради, а також 11 самопроголошених представників так званої «влади Криму».

Луценко зазначив, що внесені в закон про прокуратуру зміни дозволили почати процес заочного засудження осіб, підозрюваних в скоєнні особливо тяжких злочинів.

Завдяки прийнятим ВР поправками до закону Про прокуратуру спростилися можливості заочного засудження за особливо важкі злочини.
І ось почалося: особи, які вчинили злочини, передбачені статтею 110 (посягання на тер.цілісність і недоторканність) та статтею 11 (держзрада) КК, серед яких:
— 327 суддів,
— 299 працівників прокуратури,
— 134 депутати Севастопольської міськради та ВР АРК,
— 11 самопроголошених представників влади Криму.
Перші повістки 727-ми особам в «Урядовому кур’єрі» та «Голосі України» вже надруковані.
НА ВСЕ ПРИХОДИТЬ ЧАС РОЗПЛАТИ!

Нагадаємо, до анексії в Криму працювали 2,3 тисячі штатних співробітників СБУ. На материкову частину України переїхали лише 215 з них, або менше 10%. Частина з решти в Криму СБУшників звільнилася, частина — перейшла на службу в ФСБ і інші російські силові відомства або окупаційну адміністрацію півострова.

В кінці грудня 2015 року Вища рада юстиції рекомендувала президенту звільнити 276 суддів Автономної республіки Крим та міста Севастополя за порушення присяги.

У жовтні 2015 року перший заступник прокурора АР Крим Назар Холодницький повідомив, що українські суди заарештували майно 276 кримських суддів, підозрюваних в державній зраді, на суму понад 2 млрд грн.

У 2016 році президент Порошенко і Верховна Рада звільнили кримських суддів, які перейшли на бік окупанта, за порушення присяги.

Джерело: gazeta.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code