Грановський, обвинувачений у відмиванні грошей кіпрської компанії Arricano, опинився в складі делегації з розслідування на чолі з Луценком

Перегляди: 423

Як відомо, кіпрська компанія Arricano ще 28 липня 2016 року звернулася в Генпрокуратуру Республіки Кіпр та Департаменту боротьби з відмиванням грошей із заявою про порушення кримінального розслідування стосовно Олександра Грановського і Андрія Адамовского, і осіб, з ними пов'язаних

Звернення стосується шахрайства та відмивання грошей в сумі 147 мільйонів доларів США.

Також Arricano звернулася до місцевого суду Кіпру про виконання рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду від 12.05.2016 — передачі їй на безкоштовній основі акцій спільної компанії Assofit Holdings Limited (власник корпоративних прав на ТРЦ SkyMall).

На Кіпр, на зустріч з керівником Генпрокуратури Кіпру Костасом Клеридисом, прибула делегація на чолі з Генпрокурором Юрієм Луценком, а також він привіз з собою поважного члена делегації — самого... Грановського.

З цього приводу автор і ведуча програми «Схеми» Natalie Sedletska на своїй сторінці в Facebook прокоментувала це так:

Отже, Юрій Луценко притягнув на зустріч із генпрокурором Кіпрської Республіки українця, в якого... як раз виникли проблеми із законом на самому Кіпрі.

По центру на фото, яке вчора виклала, але дуже швидко затерла прес-секретар Луценка — Костас Клевідіс, генеральний прокурор Республіки Кіпр.

Саме на його ім'я у розпал літа 28 липня 2016 року надійшла заява про злочин від кіпрської компанії Arricano Real Estate, в якій юристи фірми просять Клевідіса та його підлеглих розслідувати причетність українського нардепа Олександра Грановського та його колишнього партнера Адамовського до шахрайства та відмивання коштів у розмірі 147 мільйонів доларів.

А по праву руку від Юрія Луценка, через одного від нашого посла — власне сам нардеп Олександр Грановський, поважний член делегації, очолюваної українським генпрокурором.

Сьогодні спілкувалась із офісом Генпрокурора Кіпру та направила їм журналістський запит, з проханням повідомити:
1) Як українська сторона представила Грановського
2) Чи відкриє кіпрська прокуратура кримінальну справу за заявою фірми Arricano, в якій Грановського-Адамовського звинувачують у незаконному виведенні активів на 147 млн доларів на кіпрські фірми

Але головне запитання залишається до Юрія Луценка.

Я не вірю в те, що він не знав, що на Грановського є таке подання у кіпрську прокуратуру.

Очевидно він розумів, що у Грановського є власна, бізнесово-приватна (якщо не сказати корупційна) зацікавленість у зустрічі з Генпрокурором Кіпру.

Тим не менш він включив його у офіційну делегацію, формуючи Грановському таким чином імідж поважного джентльмена.
В такому разі, чи такі дії Генпрокурора Луценка не трактуються законом як використання службового становища в інтересах третіх осіб?

 

Грановский, обвиняемый в отмывании денег кипрской компании Arricano, оказался в составе делегации по расследованию во главе с Луценко
Источник: infokava.com
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code