Громада Київщини вимагає відкритого конкурсу на посаду ректора Інституту післядипломної освіти педагогів

Перегляди: 205

Днями громадськість Київської області почала привертати увагу до проведення відкритого конкурсу на посаду ректора «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»

5b7417cc6e60f-39146095-307899416624150-4066743625927622656-n_1200_watermark

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «Українські новини».

Про це на прес-конференції в прес-центрі Українських Новин повідомили громадський активіст Ігор Коча і голова громадської організації «Майдан Білоцерківщини» Геннадій Пріщепчук.

«Ми вимагаємо проведення відкритого конкурсу на посаду ректора, оскільки навчальний заклад не може нормально працювати без керівництва», — повідомив Пріщепчук.

У 2017 році колектив висловив недовіру до ректора Івану Осадчему. Контракт з ректором був закінчений в травні 2018 року і 7 травня він був звільнений відповідним рішенням Київської обласної адміністрації. Після цього повинен був оголошений конкурс, проте за станом на початок серпня, він оголошений не був.

В ході прес-конференції було представлено звернення громадськість Київської області до Президента, Кабінету міністрів і Генеральної прокуратури. У зверненні зазначено необхідність проведення конкурсу для збереження Інституту з виключенням кандидатури колишнього ректора Осадчого з конкурсу.

Як повідомляли Українські Новини, Міністерство освіти і науки та Національне агентство з запобігання корупції (НАПКА) домовилися про спільну розробку антикорупційних програм для вищих навчальних закладів.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code