Гуртожиток-привид або як у Білій Церкві комунальні підприємства відхрещуються від будинку (ФОТО)

Перегляди: 315

Мешканці Гуртожитку по вулиці Шолом-Алейхема , 86 проживають у жахливих умовах, отримують незрозумілі нарахування за комунальні послуги а замість ордерів на житло мають договір про оренду кімнати

Про це передає кореспондент «Моя Київщина».

У Білій Церкві ЖКГ та ТОВ «Білоцерківвода» віхрещуються від гуртожитку.

Мешканці даного будинку шукаючи правду у комунальних підприємствах міста щоразу залишаються сам на сам із своїми проблемами. Будівля перебуває у непридатному для життя стані. Мова йде зокрема про вбиральню та з дозволу сказати, душову кімнату. Вже тривалий час даний гуртожиток перебуває на балансі міста. Із п’яти поверхів мешканцями заселені тільки 2. Перший поверх не так давно належав Білоцерківському міському відділу міліції, нині він пустує. Тому за рахунок цього мешканцям замість 18 квадратних метрів своєї житлової площі доводиться оплачувати 28 квадратів.

Окрім того, з жовтня місяця минулого року мешканці будинку не можуть заключити договір із ТОВ «Білоцерківвода». Дане підприємство перекладає відповідальність на ЖКХ. Останні ж з точністю — навпаки.

Поки ходять замкнутим бюрократичним колом, мешканці не отримують рахунків за водопостачання, відповідно і не платять за нього.
Інші ж комунальні послуги сплачують в ЖКГ №6. І це попри те що електролічильника на будинку немає взагалі.

Зокрема, ордери на житло вже не є дійсними, натомість люди мають договори оренди кімнат заключені із ЖКГ.

Місцеві юристи в свою чергу вважають що такі договори не мають юридичної сили. Від так мешканці гуртожитку будь-якої миті можуть опинитися на вулиці.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code