Іванющенко подав до суду на Чорновол

Перегляди: 506

Екс-регіонал Юрій Іванющенко подав позов проти народного депутата Тетяни Чорновол про захист честі, гідності та ділової репутації

Про це повідомила Чорновол на своїй сторінці в Facebook.

Вона опублікувала копію судової повістки. Згідно із документом, засідання суду відбудеться 16 травня.

«Щойно потрапила мені повістка в суд за позовом… Іванющенка. І я піду, зрештою у нас з Іванющенком багато спільного — НЕНАВИСТЬ. Обоюдна. І якщо говорити про вагові категорії, якщо у нього в стократ більші ресурси-фінансові, політичні, але моя ненависть також в стократ більша. Тому, ще подивимось – хто кого.

Він мене ненавидить особисто за те, що я розпалила цікавість до його особи. Найбільше за це: http://society.lb.ua/life/2009/09/14/8338_svadba_za_million_desheviy_pon.html. Адже він завжди уникав публічності — до 2009 року про існування цієї впливової фігури за спиною Януковича знало дуже обмежене коло осіб.

А ось я його ненавиджу і особисто, але найбільше, як ворога моєї країни.

Адже це не Ахметов, а він вивів на вершину влади клан Януковича. Це він був кримінальним «дахом» молодого червоного директора автобази «Ордженікідзевугілля». Це він зрадив і пустив під ніж кримінальний клан братів Долідзе, чим забезпечив перемогу в кримінальних війнах клану Аліка Грека — Ахметова в обмін на посаду губернатора для Януковича. Про це можна прочитати тут: « Донецька вендета 3. Зрада Юрія Єнакіївського. Або як Янукович та Ахметов нарешті опинилися в одному човні». http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/51069d2d85e92/

Це він був корупційним наставником старшого сина Януковича, організував виведення з України мільярдів в масштабних корупційних схемах. Про це можна прочитати тут «Путін з Януковичем – 100% дерибан України». http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/52aa4a643d2cf/
Його команда і зараз стоїть за найбільш брудними і масштабними корупційними схемами в Україні.

Це він вбивав активістів Майдану. Ескадрони смерті Армена Саркісяна, які вбили Вербицького, журналіста Веремія, і переконана інших майданівців, це його дітище.

Це він підкинув дрова у вогнище сепаратизму на Донбасі. Перші місяці координування та фінансування сепаратистських мітингів відбувалося з маєтку Іванющенка під Єнакієво.
Тому для мене це не політична боротьба, це моя особиста війна в ім’я України — я його ненавиджу!

Тим паче найбільш нахабні брудні корупційні схеми нині проводить також команда Іванющенка. Про це можна прочитати тут: ''Ми від Юри''. Єнакіївський у БПП, ''Свободі'' та у Саакашвілі. (http://chornovol.info/my-vid-yury-enakijivskyj-u-bpp-svobodi-ta-u-saakashvili/). Він зміг завести своїх людей БПП, і тепер виторговує недоторканість у цілому переліку кримінальних схем.
Я вимагала виключення менеджера Іванющенка Олега Недаву з БПП ще на самому початку, мене не підтримали і зараз це вилилося в проблему державного масштабу.

І ненавиджу депутатів з пулу Іванющенка, яких зібрав навколо себе Недава, я ненавиджу тих, хто завів тих покидьків в коаліцію, я ненавиджу депутатів з фракцій, що вийшли з коаліції, і створили для країни патову ситуацію, коли існування коаліції у ВР залежить від депутатів близьких до Іванющенка. І які активно використовують для шантажу Україну, її існування.

Тому прихопила група Іванющенко, наприклад, «Артемсіль», і качає з підприємства кошти і не згониш. Бо в коаліції кожна штука депутатів на рахунку. Навіть якщо вони менеджери Іванющенка, бо розвал коаліції призведе до хаосу у владі, який дуже в інтересах Кремля. Тому Іванющенко легко забезпечує недоторканість всіх корупційних схем, які організовує його команда.

І всі мовчать, навіть наші розпіарені «антикорупціонери», як в рот води набрали, коли йдеться про схеми команди Іванющенка, хоча вони якраз за хаос в країні. Значить там працюють інші аргументи…

І я розумію чому Іванющенко затіяв цей суд, він вибудовує схеми повернення в Україну на білому коні. І маєточок, до речі, під Конча-Заспою продовжує тихенько добудовуватися.
Той маєточок (http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/530e7aec8fad7/), через який мене вбивали (http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/52e174f8c36f4/) під час Майдану.

Я відчуваю, що саме Іванющенко був натхненником моєї «зачистки» під час Майдану. І хоча курував вбивство охоронець Януковича Кобзар (це стало відомо з його записника знайденого в Міжгір’ї) проте я впевнена, що Іванющенко надихнув Яніка на такий варіант. Тим паче мене попереджували про його подібні наміри, ще в 2010 році. А ще в ніч, коли мене вбивали Армен Саркісян дзвонив моєму чоловіку (не знаю що це було, можливо такий різновид знущання).

На руках Іванющенка кров вбитих в АТО, адже це він в спільних з Януковичем і Путіним корупційних схемах розігрів апетити Кремля відносно України. Про це можна прочитати тут (Янукович веде в Європу, Саша в Росію — http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/52527888b8337/).
На його руках і кров мого чоловіка.

Ні, мій Микола звісно не жертва Іванющенка. Він герой, що загинув в бою під час наступу на Іловайськ, а ще раніше ми пропрацьовували напад на маєток Іванющенка, щоб знищити гніздо сепаратизму. Проте ми програли. Микола назавжди. Але я ще жива…

І я його ненавиджу, як людина, як жінка, як українка, як державний діяч. І я його знищу. Навіть якщо я буду лише одна в цій країні проти нього. І хочу сказати всім, хто так чи інакше на його стороні, в його схемах – бійтеся моєї ненависті. Такої НЕНАВИСТІ. Її варто боятися.», — написала депутатка.

13177380_855387361257255_4155523543089762477_n

Джерело: Українська правда

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code