Канада надасть 30 мільйонів доларів на підтримку жіночого підприємництва в Україні

Перегляди: 238

В ході брифінгу Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та Міністра з міжнародного розвитку та франкофонії Канади Марі-Клод Бібо презентували нову програму фінансової підтримки інноваційних проектів

atikls229243

Про це повідомив «Урядовий портал».

Зазначається, що під час брифінгу, який пройшов 19 липня, канадський міністр презентувала нову програму, метою якої є фінансова підтримка інноваційних проектів, спрямованих на покращення економічних можливостей жінок та найбільш вразливих верств населення для подолання гендерної та соціально-економічної нерівності, у тому числі через створення для них сприятливих умов для підприємницької діяльності в Україні. Загальний фонд програми становитиме 30 мільйонів доларів.

Коли ми інвестуємо кошти в жінок та найбільш вразливі верстви, ми створюємо для них рівні можливості з усіма іншими: стати агентами змін та сприяти побудові кращих умов життя для всіх українців,
– наголосила вона.

Перший віце-прем’єр-міністр України привітав ініціативи Уряду Канади щодо політики з підтримки жіночого підприємництва. Він також висловив впевненість у тому, що нова програма стане ефективним механізмом подолання гострих соціально-економічних викликів, спричинених військовим конфліктом на сході України.

Степан Кубів подякував канадському уряду, а також усьому народу Канади за стійку партнерську підтримку.

Під час зустрічі політики домовилися про створення українсько-канадської робочої групи, яка займеться визначенням найбільш важливих напрямків підтримки підприємництва, щоб ефективніше спрямовувати фінансову допомогу.

Источник 24tv

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code