Керівник приватного підприємства привласнив 200 тис. грн., за ремонт будинку культури та військкомату

Перегляди: 333

Директор одного з товариств, використовуючи своє службове становище, шляхом підробки актів виконаних робіт, привласнив кошти місцевого бюджету, які були виділені на капітальний ремонт міського будинку культури та будинку військкомату

2087013

Про це повідомляє інформаційний портал «zerkalo.mk.ua», з посиланням на сайт «04563.com.ua».

 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

У висновках будівельно-технічної експертизи відзначається, що обсяги та вартість фактично виконаних будівельних робіт не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією відповідно до договорів на суму понад 200 тисяч гривень.

Внаслідок цих дій, бюджету міста було завдано шкоду на суму в 200 тис. грн.

Білоцерківська прокуратура повідомила чоловіку про підозру у вичненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинене у великих розмірах), ч.ч. 1, 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Найближчим часом, обвинувальний акт розглянуть у суді. Також, процесуальний керівник подав цивільний позов про відшкодування шкоди, завданої держави на суму понад 200 тисяч гривень.

Чоловіку загрожує позбавлення волі строком до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Источник 04563.com.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code