Керівник приватного підприємства привласнив 200 тис. грн., за ремонт будинку культури та військкомату

Перегляди: 40

Директор одного з товариств, використовуючи своє службове становище, шляхом підробки актів виконаних робіт, привласнив кошти місцевого бюджету, які були виділені на капітальний ремонт міського будинку культури та будинку військкомату

2087013

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

У висновках будівельно-технічної експертизи відзначається, що обсяги та вартість фактично виконаних будівельних робіт не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією відповідно до договорів на суму понад 200 тисяч гривень.

Внаслідок цих дій, бюджету міста було завдано шкоду на суму в 200 тис. грн.

Білоцерківська прокуратура повідомила чоловіку про підозру у вичненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинене у великих розмірах), ч.ч. 1, 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Найближчим часом, обвинувальний акт розглянуть у суді. Також, процесуальний керівник подав цивільний позов про відшкодування шкоди, завданої держави на суму понад 200 тисяч гривень.

Чоловіку загрожує позбавлення волі строком до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Источник 04563.com.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code