Керівника антикорупційної прокуратури можуть посадити

Перегляди: 638

Журналіст Володимир Бойко розповів про те, чому Назара Холодницького може спіткати доля скандального Романчука

Журналіст Володимир Бойко прокоментував заяву керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький про те, що затримання військовою прокуратурою під час одержання хабара першого заступника голови Миколаївської Обласної державної адміністрації Романчука та щоденна робота військових прокурорів з викриття корупційних злочинів на підставі матеріалів СБУ є зловживанням, повідомляють «Українські реалії».

«Мовляв, військова прокуратура повинна розслідувати лише військові злочини й не має права боротись з корупцією та щодня ловити хабарників», — переказав Бойко слова Холодницького.

Бойко додав, що результативність військових прокурорів, на відміну від «антикорупційних», пояснюються тим, що Служба безпеки України свої оперативні напрацювання передає для реалізації не в НАБУ, а в Головну військову прокуратуру. Можу навіть пояснити чому – оперативні служби СБУ дуже добре знають ціну Холодницькому й тому прагнуть співпрацювати з тими прокурорами, які не продають справи.

«Ба більш того: після інтерв’ю військового прокурора сила АТО Костянтина Кулика про те, як Холодницький вимагав 200 тис. доларів за звільнення з-під варти арештованого за підозрою в державній зраді екс-депутата Верховної Ради Криму Василя Ганиша, Холодницький тепер сам може скласти компанію Романчуку», — заявив Бойко на своїй сторінці у Фейсбук.

«Принаймні, матеріали негласних слідчих дій, які здійснювались відносно Холодницького, нікуди не зникли й цілком можуть бути передані Службою безпеки України для реалізації в ту ж саму військову прокуратуру».

«Єдиний варіант – підказую Холодницькому – цьому запобігти, це уговорити Юрія Луценка призначити головним військовим прокурором свого прес-секретаря Ларису Сарган. Це буде тим доречніше, що результати роботи Головної військової прокуратури – це єдине, на чому може піаритись Юрій Віталійович».

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code