Керівники Білоцерківської міської ради навчалися ефективному управлінню колективом

Перегляди: 242

Вчора, 18 жовтня в Білій Церкві керівний склад Білоцерківської міської ради навчався в рамках програми «Ефективне управління в сучасних умовах»

087897

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Під час першого модуля програми присутні розглянули програми орієнтаційної модерації, присвятили увагу темі реакцій на зміни в організації, дослідили емоційну криву, визначили вплив цінностей та моделі поведінки на життєвий вибір тощо.

Новини Білої Церкви: Керівники Білоцерківської міської ради навчалися ефективному управлінню колективом

Керівники БМР виступали з презентаціями своїх команд, озвучували очікування від даної програми розвитку, визначали зони розвитку. Як відзначили учасники заходу, наразі необхідно оптимізувати зони розвитку та зосередитись на інноваціях, відкритості та саморозвитку.

Від програми учасники очікують підвищення ефективності управління колективом, покращення координації та співпраці зі структурними підрозділами міської ради, сприяння ефективному управлінню в сучасних умовах, запозичення досвіду інших міст, зростання ефективності роботи, підвищення кваліфікації, впровадження нових ідей та технологій.

Новини Білої Церкви: Керівники Білоцерківської міської ради навчалися ефективному управлінню колективом

Керівники БМР також взяли участь у дискусії, яка була присвячена реаліям сьогодення, висловили думки щодо тенденцій, у яких вони полягають. Зокрема, це тренди щодо збільшення інтелектуальної праці, впровадження штучного інтелекту, зростання технічного прогресу, посилення конкуренції тощо.

Відзначимо, що згідно з програмою, навчання буде проводитись за 8-ма модулями на різні теми, а весь навчальний тур відбуватиметься з листопада по грудень 2017 року.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code