Керівнику Білоцерківської міської ради повідомили про підозру через неподання декларації за 2016 рік

Перегляди: 250

Прокуратура Київської області повідомила про підозру у неподанні декларації за 2016 рік одному із керівників підприємств Білоцерківської міської ради

b2887a

Як було встановлено, керівник підприємства, уповноважений на виконання функцій держави та місцевого самоврядування за 2016 рік умисно не подав до Єдиного державного реєстру декларацій, щорічну декларацію особи, яку необхідно було подати до 1 травня 2017 року.

За фактом правопорушення було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, яке передбачене статтею 336-1 – декларування недостовірної інформації КК України. Керівнику підприємства було повідомлено про підозру у вчиненні вище зазначеного злочину.

Правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від 200 500 до 300 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Наразі триває досудове слідство.

Нагадаємо, що Білоцерківська місцева прокуратура за аналогічними фактами правопорушень лише протягом травня-червня відкрила 33 кримінальні провадження.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code