Київська ОДА вимагає від перевізників обгрунтувати істотне подорожчання проїзду в маршрутках

Перегляди: 556

Київська обласна державна адміністрація (ОДА) вимагає від пасажирських автоперевізників регіону надати обґрунтування різкого подорожчання проїзду і закликає шукати збалансоване рішення

Новини Білої Церкви: Київська ОДА вимагає від перевізників обгрунтувати істотне подорожчання проїзду в маршрутках

Як повідомила прес-служба ОДА, про це заявив глава Київської обладміністрації Олександр Горган під час наради з автоперевізниками та громадськістю області.

За словами А.Горгана, незважаючи на те, що відповідно до чинного законодавства органи державної влади позбавлені повноважень впливати на ціноутворення тарифів на перевезення пасажирів, в стороні залишатися в такій ситуації Київська ОДА не буде.

«Необхідно шукати збалансоване рішення, яке врахує потреби як мешканців Київської області, так і перевізників. А не перекладати проблеми на гаманці і плечі жителів Київщини. Державна влада області допоможе знайти компромісне рішення, прийнятне і для перевізників, і для суспільства», — підкреслив А. Горган.

В обласній державній адміністрації наголошують, що третина працездатного населення Київщини постійно працює в столиці, і від цін на проїзд безпосередньо залежить матеріально-економічне становище їх сімей.

«Подорожчання тарифів на перевезення забере близько третини сімейного бюджету», — наголошується в повідомленні.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code