Колишній газовик Фірташа продав освітянам газ на 11% дешевше від тарифу «Нафтогазу»

Перегляди: 607

Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації (Черкаська область) 17 січня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Центральна газопостачальна компанія» про постачання природного газу на 5,20 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро»

1474550964

На поточний рік замовили 700 тис куб м газу по 7 429 грн. за тисячу кубометрів.

Це на 11% дешевше за січневий тариф «Нафтогазу», який становить 8 375 грн. за тисячу кубометрів.

Черкаська «Центральна газопостачальна компанія» належить Наталії Деркач, власниці фірми зі схожою назвою – ТОВ «Центральна газова компанія», яким керує Людмила Кивенко.

Номер телефону переможця (0472) 32 00 87 співпадає з ТОВ «Укрфінгаз» Андрія Карнаухова і ТОВ «Укргазпетролеум» Олексія Безушка. Раніше цей номер також використовувало ТОВ «Енергогазрезерв» Олексія Кивенка, який був прописаний за однією адресою зі згаданою Людмилою Кивенко. Ця фірма зареєстрована в одному будинку з переможцем.

У 2007—2009 роках Кивенко був членом правління ПАТ «Черкасигаз» із групи Дмитра Фірташа, а в 2014 році висувався до міськради Черкас від «Партії промисловців і підприємців України» Анатолія Кінаха.

Також Кивенко володів черкаським ТОВ «Обласна газорозподільча компанія Укргаз». Нині воно переоформлене в Житомирі на харківське ПП «Іраван», власником якого є Агашірінлі Ельнур Ільхам Огли.
Станкєєва

У нинішніх торгах також брали участь ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ» екс-міністра екології Миколи Злочевського, волноваське ТОВ «Ас» донеччанки Людмили Станкєєвої, раніше відомої як замдиректора донецької філії ДК «Газ України», та ТОВ «Черкасигаз Збут».

 Источник Наші гроші
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code