Команда Доступно.UA перевіряла Білу Церкву на доступність для людей з інвалідністю

Перегляди: 205

9 вересня команда Доступно.UA в рамках всеукраїнського туру перевірила Білу Церкву на доступність для людей з інвалідністю. Як результат буде створена онлайн-мапа доступності

926941_1_w_570

Очолив делегацію автор проекту Дмитро Щебетюк. До нього приєдналися всі охочі білоцерківці, які реєстрували попередньо у мережі Facebook. Близько 15 людей рушили перевіряти місто. Пройшлися тротуарами, проїхалися у транспорті, відвідали Територіального центру надання соціальних послуг, торговий центр «Апельсин», кінотеатр імені Довженка, міську раду, театр імені Саксаганського.

Дмитро Щебетюк найперше звернув увагу на «плачевність» тротуарного покриття. Перевірку не пройшла обласна дитяча лікарня, РАЦС та кінотеатр імені Довженка. В цих закладах пандуси є, але вони чи зависокі, чи розташовані не у зручному місці. А от у ЦНАП він взагалі не зміг потрапити.

«ЦНАП має бути прикладом для всіх у питанні доступності. І якщо в Білій Церкві такий приклад „для всіх“, можна відразу судити про доступність міста в цілому», — зазначив Дмитро журналістам.

Проект Доступно.UA діє в Україні вже 3 роки. Здійснюється за підтримки British Embassy Kyiv. Головна ідея — дослідити і покращити умови українських міст для людей з інвалідністю. Команда вже довела, що люди, які пересуваються на інвалідному візку можуть жити і насолоджуватись життям, гуляти містом, відвідувати різні заходи та заклади як і ті, хто ходить на своїх двох.

Ввечері Дмитро Щебетюк зустрівся з містянами в актовій залі Територіального центру надання соціальних послуг, що по вулиці Шевченка, 69. Це була мотиваційна розмова, під час якої Дмитро розповів про свої подорожі автостом Україною, Білоруссю та Європою. А також про заплив через Босфор і спортивну кар'єру.

Источник gazeta.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code