Компанія «Біофарма» придбала обладнання для вірусологічної лабораторії в Білій Церкві

Перегляди: 170

Стало відомо, що власник Індустріального парку «Біла Церква» Василь Хмельницький та президент компанії Біофарма Костянтин Єфименко закупили і передали Центральній вірусологічні лабораторії Центру громадсько здоров’я МОЗ України комплексну лінію для проведення ПЛР тестів з набором реагентів

original - 2020-03-24T132011.451

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сторінку Констянтина Єфименка у Facebook.

«Для ефективного лікування будь-якої хвороби, в тому числі і коронавірусної інфекції, потрібно якомога швидше встановити діагноз»— написав президент компанії Біофарма на своїй сторінці в соціальній мережі.

Василь Хмельницький та Костянтин Єфименко закупили та передали Центральній вірусологічні лабораторії Центру громадсько здоров’я МОЗ України комплексну лінію для проведення ПЛР тестів з набором реагентів. Вказане обладнання дозволить проводити тисячу тестів за 12 годин. Компанія Біофарма проінвестувала 6 млн грн та подарувала це обладнання державній лабораторії.

«Віруси підуть, а це обладнання ще послужить українцям. Це наша країна. Іншої у нас немає», - підкреслив підприємець і промисловець, Міністр транспорту і зв'язку України, перший заступник Міністра інфраструктури України Костянтин Єфименко.

Источник mykyivregion

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code