Компанія, яка займатиметься біогазом в Білій Церкві, фігурує в кримінальному провадженні

Перегляди: 208

30 жовтня, члени виконкому затвердили, хто виконуватиме комплекс робіт по дегазації полігону твердих побутових відходів у Білій Церкві. Переможцем конкурсу стала компанія «Кліар Енерджі», яку звинувачують у самовільному зайнятті земельних ділянок для здійснення господарської діяльності свого підприємства з виробництва електричної енергії

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» із посиланням на «04563».

За інформацією прес-служби Білоцерківської міськради, на конкурс свої пропозиції подали три підприємства: ТОВ  «КЛІАР ЕНЕРДЖІ», ТОВ «БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ», ТОВ «ЛНК». За результатами конкурсу, найбільшу кількість балів, відповідно до методики оцінки, набрало Товариство з обмеженою відповідальністю «КЛІАР ЕНЕРДЖІ».

Як відзначають у міській раді, саме це підприємство запропонувало кращі умови з впровадження системи збору та утилізації біогазу на сміттєзвалищі у Білій Церкві, тому його й було визначено переможцем. Роботи будуть проводитися не більше року.

За словами заступника міського голови Валерія Гнатюка, для проведення дегазації сміттєзвалища планували виділити кошти із міського бюджету,  однак реалізація проекту потребувала значних капіталовкладень, тому, було організовано такий конкурс.

«Основними критеріями оцінки, які були визначальними,  стали: найбільший відсоток за спільну діяльність, який запропонувало підприємство для сплати місту; можливість реєстрації підприємства, як суб’єкта господарювання в м. Біла Церква або наявність філії в нашому місті;  наявність на балансі у підприємства відповідного обладнання; термін реалізації проекту», — зауважив Валерій Гнатюк.

Однак, компанія «Кліар Енерджі», яка перемогла в конкурсі на проведення дегазації міського сміттєзвалища у Білій Церкві, фігурує у кримінальній справі.

Як зазначається в Єдиному державному реєстрі судових рішень, Криворізька міська рада своїм рішенням № 1829 від 27.06.2017 надала згоду ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС», на передачу в суборенду ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ», для будівництва та обслуговування полігона складування твердих побутових відходів (дільниця з дегазації полігона) земельної ділянки площею 0,0846 га.

Проведеним досудовим розслідуванням попередньо встановлено, що посадові особи ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ», окрім отриманої в суборендне користування земельної ділянки 0,0800 га самовільно зайняли земельну ділянку 23,700 га для здійснення господарської діяльності свого підприємства з виробництва електричної енергії.

Крім цього, ТОВ «Кліар Енерджі» фігурує у кримінальній справі № 756/15516/16-к, яка стосувалася розтрати коштів з державного бюджету в особливо великих розмірах (4 679 795 грн.).

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code