КОМУНАЛЬНІ ТРОЛЕЙБУСИ, АВТОБУСИ ТА ПРИБИРАЛЬНУ ТЕХНІКУ ХОЧУТЬ КУПИТИ В ЛІЗИНГ

Перегляди: 402

Під час засідання виконавчого комітету було схвалено проект рішення міської ради «Про погодження комунальним підприємствам Білоцерківської міської ради укладання договорів фінансового лізингу на придбання транспортних засобів»

9243c4e6c1fa1938e50087fb954581e0_L

Проект рішення міської ради передбачає погодження КП БМР «Тролейбусне управління» укладання договору  фінансового лізингу для придбання п’яти тролейбусів та 10 автобусів з правом викупу, а КП БМР «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління» — укласти аналогічний договір щодо придбання трьох самоскидів й п’яти тракторів, також із правом викупу.

Перед тим, як було прийнято рішення, членам виконавчого комітету було презентовано пропоновану техніку. Так, представники ТОВ «АвтоМАЗ Україна» ознайомили присутніх із технічними характеристиками тролейбусів й автобусів ЛАЗ та МАЗ,самоскидів МАЗ та тракторів МТЗ.

Техніку у лізинг можуть взяти під такі відсотки: 12% — на комунальну техніку, 11,3% — на пасажирську, при укладанні договору на 26 місяців. Відсоткова ставка визначається у гривнях, без прив’язки до курсу умовних одиниць. У вартість також входять витрати на реєстрацію транспортних засобів, їх страхування,  технічне обслуговування, яке в гарантійний термін здійснюватиметься на місці експлуатації машин виїзними  бригадами товариства.

Детальніше із презентацією та обговоренням даного питання можна ознайомитися за посиланням

Рішення виконкому винесуть на розгляд Білоцерківської міської ради.

Варто нагадати, що ще у січня 2017 року розглядалася можливість придбати 30 нових тролейбусів за кредит ЄБРР. Тоді до  Білої Церкви завітав консультант Світового банку Градімір Стефановіч з метою ознайомитися із поточним станом функціонування  КП БМР «Тролейбусне управління», а також нормативно-правовими актами міської ради, які регулюють  взаємовідносини в транспортні галузі нашого міста. На основі цієї інформації Градемір Стефановіч мав надати експертну оцінку ЄБРР щодо можливих розміру і умов кредитування комунального підприємства.

Очевидно, ця ідея, як багато інших ідей міської влади, так і лишилася на папері.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code