Комунальників підозрюють у заволодінні грішми на будівництві майданчика для ковзанок-роликів за 2 мільйона

Перегляди: 203

Поліція вважає, що посадовці КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району Києва» та ТОВ «Д С С Солюшионс» заволоділи бюджетними коштами, які були виділені на багатофункціональний майданчик для роликових і льодових видів спорту у Києві на вул. Ентузіастів, 41/1 (Русанівка) за 1,95 млн грн. Про це написала Анна Камєліна у виданні «КиевVласть»

thumb (57)

Слідство встановило, що у вересні 2018 р. «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району Києва» замовила «Д С С Солюшионс» будівництво громадського проекту №713 «Багатофункціональний майданчик для роликових і льодових видів спорту» за 1,95 млн грн.

Правоохоронці з’ясували, що на момент оприлюднення результатів тендеру фірма не мала на балансі жодної власної чи орендованої техніки, також у неї не було досвіду проведення аналогічних робіт.

Слідчі також встановили, що «Д С С Солюшионс» не освоює виділені кошти належним чином, а роботи проводяться з порушенням технологій і будівельних норм.

Крім того, роботи повинні були бути виконані до 30 листопада 2018 р. Однак, правоохоронці з’ясували, що у березні майданчик був непридатним для використання.

18 березня Дніпровський районний суд Києва доручив Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України провести експертизу за фактом проведення будівельних робіт на багатофункціональному майданчику для роликових і льодових видів спорту.

Видання звернуло увагу, що на сайті громадського бюджету Києва йдеться, що проект передбачав реконструкцію занедбаного спортмайданчика, який використовувався тільки кілька тижнів взимку як відкрита ковзанка, та розвиток роликового і льодового спорту, волейболу та бадмінтону. Крім того, планувалося створення місця для активного відпочинку і спортивного розвитку жителів району цілий рік (в теплі місяці – катання на роликах, волейбол, бадмінтон, в холодні – катання на ковзанах).

Окрім того, адміністратори спільноти rusanivka.in.ua в соцмережі Facebook повідомляли, що переможець торгів не відповідає критеріям тендеру. Активісти інформують, що разом з депутатом Київради Олесем Маляревичем вони неодноразово зверталися до глави Дніпровської районної в Києві держадміністрації Петра Онофрійчука про невідповідність переможця тендера тендерним умовам і відсутності достатнього, на їх погляд, досвіду в будівництві подібних спортивних об’єктів.

«Підрядник постійно придумував різні відмовки, чому йде затягування виконання робіт. На наше прохання на майданчик приїжджали фахівці іншої компанії, яку ми попросили оцінити якість виконаних робіт та їх обсяг. За їх словами, загальнобудівельні роботи виконані нормально. Але є великі питання до якості укладання першого шару гумового покриття. За їх словами, необхідно знімати і перекладати 60% першого шару гумового покриття», – повідомляють активісти.

Засновниками ТОВ «Д С С Солюшионс» є Наталії Горбатенко та директор фірми Андрій Шурубор.

КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району Києва» з 2015 року очолює Сергій Прогонюк.

Источник nashigroshi

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code