КОРИДОРИ МАЛОСІМЕЙОК БУДУТЬ РОЗЧИЩАТИ ВІД ЗАХАРАЩЕННЯ

Перегляди: 561

Під час прес-конференції Геннадій Дикий повідомив, що під час новорічних свят сталася пожежа в одній із малосімейок Білої Церкви. Причина загорання — необережне поводження з вогнем у коридорі загального користування, де зберігалися старі меблі. Тому міська влада вирішила перевірити такі будівлі та повикидати непотрібні мешканцям речі, які знаходяться на шляхах евакуації

Ось так виглядає коридор малосімейки після пожежі

Ось так виглядає коридор малосімейки після пожежі

9 січня, близько півночі, по вул. Героїв Крут, 83, на п’ятому поверсі 9-типоверхового будинку малосімейного типу відбулося загорання коридору. Ймовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою. Пожежники евакуювали  15 осіб, в тому числі одне немовля. У результаті пожежі знищено вхідні двері двох квартир, меблі та домашні речі, які зберігалися у тамбурі на площі 6 м2 . Також пошкоджені двері двох поруч розташованих дверей, електропроводка та щитова.

Після пожежі було оновлено електропостачання і найближчим часом працівники ЖЕКу проведуть ремонт приміщення.

За словами мера, створено комісію, яка буде проводити огляд вищезазначених будинків по всьому місту. Всі захаращені проходи до шляхів евакуації в даних будинках буде вибито та розчищено.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code