Корупція стоїть на шляху справжніх змін в Україні – генсекретар НАТО

Перегляди: 397

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявляє, що Україна має позбутися корупції, яка стоїть на шляху реальних змін у країні. Про це він сказав 10 липня, виступаючи у парламенті України

D9BBBA97-C273-4070-A8A1-C83F4284C551_w1023_r1_s

Генсекретар НАТО Єнс Столтенберґ у Києві, 10 липня 2017 року

«У той час, коли НАТО підтримує Україну, Україна має очолити ці зусилля, якщо вона справді хоче використати свій потенціал. Багато ще треба зробити. Вона має зміцнити свої інституції і позбавитися від ракової пухлини корупції. Корупція, інерція і спротив реформам стоять на шляху справжніх змін і процвітаючого майбутнього українського народу», – сказав Столтенберґ, який став першим генсекретарем НАТО, що виступив в українському парламенті.

Генсекретар наголосив на винятковій важливості боротьби з корупцією. «Непросто на полі бою, але непросто і тут у парламенті, в уряді, бізнесі й громадянському суспільстві. Україні потрібні герої, які б повстали проти тих, хто виступає проти її світлого майбутнього, боротимуться з корупцією в усіх її формах і проявах», – сказав генсекретар Північноатлантичного альянсу.

Під час виступу генсекретар цитував Тараса Шевченка: «Та не однаково мені, як Україну злії люде присплять, лукаві, і в огні її, окраденую, збудять… Ох, не однаково мені».

Столтенберґ додав, що НАТО «теж не однаково», і запевнив у подальшій підтримці України.

10 липня Київ відвідує Північноатлантична рада НАТО під головуванням генерального секретаря альянсу Єнса Столтенберґа.

6 липня президент Петро Порошенко підписав закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України», схвалений Верховною Радою 8 червня 2017 року. Цей документ визначає вступ до НАТО пріоритетом України. Востаннє до нинішнього візиту члени Північноатлантичної ради відвідували Україну у червні 2008 року.

Источник Радио Свобода

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code