«Корупція толерується найвищим керівництвом» — Лещенко про повернення Кононенку посади

Перегляди: 518

Відновлення народного депутата Ігоря Кононенка на посаді першого заступника голови фракції БПП — поганий сигнал

Таку думку в кулуарах Верховної Ради висловив депутат Сергій Лещенко.

«Це сигнал суспільству, що корупція толерується найвищим керівництвом держави. Замість того, щоб оголосити „хрестовий похід“ проти корупції, цих людей відновлюють на посадах», — сказав Лещенко.

Усі люди знають, що Кононенко причетних до офшорних скандалів, наголосив Лещенко.

«По-перше, остання серія публікацій „панамських паперів“ вказує на причетність Кононенка до офшору Intraco, який уже не один місяць фігурує у викриттях. По-друге, причетність Кононенка до створення інституту „смотрящих“ на державних підприємствах. По-третє, його особиста неоднозначна роль у скандалі з Абромавичусом. Усе це кидає на нього тінь. Якщо вже президент вирішив залишити Кононенка, його найкраще просто перевести в тінь. Замість цього його відновлюють на посаді. Це черговий аргумент тим людям, які справді хочуть боротися з корупцією, що у президента немає політичної волі цього робити», — зазначив нардеп.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро не знайшло фактів незаконного впливу народного депутата Ігоря Кононенка на Айвараса Абромавичуса, колишнього міністра економічного розвитку та торгівлі. У зв'язку з цим «Блок Петра Порошенка»відновив Кононенка на посаді першого заступника голови фракції.

Джерело: gazeta.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code