Коханки, яхти, автопарк: Як живе одеський комуніст-мільйонер Кисловський

Перегляди: 699

Депутат Одеської міськради Андрій Кисловський, який по сумісництву працює воєнкомом Приморського району, є співвласником мережі дельфінаріїв та готелів «Немо»

picturepicture14129_24541

Як ми писали раніше, ця фірма діє не лише в Україні, але у Росії та Білорусі, а також в окупованому Криму. І хоча Кисловський не вказує прибутки від бізнесу у своїх деклараціях, які подає до Міністерства оборони, він витрачає мільйонні статки гідно колишнього комуніста.

КВАРТИРИ

Ще у 2015 році активісти вимагали відкрити щодо нього кримінальне впровадження за фактом приховування нерухомості. Згідно з декларацією, його квартира площею 200 квадратних метрів, була записана на дружину депутата. При цьому, згідно з державним реєстром прав на нерухоме майно, депутат приховав від податкової два великих приміщення у будинку №41 на вулиці Успенська: підвал площею у 1105 кв. м. та трьохкімнатну квартиру (119,8 кв. м.).

Що стосується дружини Кисловського Світлани, згідно з Реєстром речових прав на майно, раніше їй належали також приміщення на другому поверсі за адресою Катерининська, 78 (площею у 106,7 кв. м.). У декларації за 2016 рік у декларації Кисловського з’явився ще один об’єкт незавершеного будівництва площею 54 кв. м. Адреса та інші дані про це нове приміщення приховані як конфіденційна інформація.

АВТОПАРК

У своїй декларації за 2015 рік Кисловський вказав дохід у 43 тисячі гривень, тоді як дохід дружини склав трохи більше 25 тисяч. При цьому з декларації можна було дізнатися, що йому належить авто Mercedes Benz GL 350 (вартістю більше 900 тисяч гривень). На дружину записані BMW 645CI та Mercedes-Benz ML250.  Вартість першого автомобіля становить близько 500 тис. гривень, другий коштує більше 1 мільйону гривень.

21442836_1929051127420777_1165214237_n

Дружина Кисловського хизується подарунком.

При цьому, хоча на запит журналістів сам Кисловський і заявляв, що у 2014 році купив Mercedes Benz GL 350 за 900 тис. гривень, редакція 368.media відзначає, що вказана ціна викликає сумнів. Як дізналися журналісти видання, ринкова ціна аналогічних моделей сягає 2,2 млн. гривень. Якщо ця інформація буде доведена, Кисловському може загрожувати позбавлення волі на строк до двох років за вказування неправдивих даних у декларації.

ЯХТА

«Українська служба інформації» відзначає, що крім розкішної квартири, трьох люксових автомобілів та колекції цінних годинників (наявність яких Кисловський вказав у декларації за 2016-й, згідно з якою за рік він заробив всього 120 тис. гривень), скандальному депутату належить також власний плавзасіб. Це яхта L’operra Magesty 50, власність якої Кисловський, ясна річ, не визнає. Утім, на сторінці його дружини у Facebook можна знайти чимало фото на борту яхти.

235-1-1024x463

Світлана Кисловська на яхті, купленій її чоловіком.

Крім того, влітку 2013 року на одеських порталах новин з’явилася інформація про те, що на набережній Ланжерона власники дельфінарію «Немо» будують пірс для яхт. Кисловський тоді відзначив, що будівництво причалу було передбачено з самого початку у проекті набережної.

КОХАНКА

Також джерела ІНФОРМАТОРа в Одесі розповідають, що Кисловський не відмовляє собі і в розкішних жінках. Хоча він завалює дружину дорогими подарунками та полюбляє записувати на неї нові квартири та автомобілі, не обділяє він подарунками і свою постійну коханку Аліну.

21106471_1309424895851400_3149238931701395402_n

Коханка одеського комуніста.

На сторінках дівчини у соцмережах можна знайти багато фото з тих самих готелів і спа-салонів «Немо»; часто фігурують закордонні курорти, дорогі машини і ресторани. «Погані дівчатка отримують на Новий Рік більше хороших», – пише Аліна у своєму Facebook. Якщо продовжувати аналогію, то у цьому випадку Санта Клаус непогано пограбував держбюджет перед тим, як купляти подарунки.

Також джерела ІНФОРМАТОРа розповідають про інші звички скандального одеського депутата. Зокрема Кисловський вже не раз був помічений за вживанням кокаїну. Так колишній комуніст, особливо не приховуючись, гуляє із друзями та партнерами за бізнесом, у т.ч. з Дмитром Уривським, одним з керівників бізнес-імперії «Немо». При цьому правоохоронці вже звично закривають очі на його розваги, добре знаючи про зв’язки Кисловського.

Звичайно, порівняно з фінансовими махінаціями колишнього комуніста, це просто дрібниці. Але Кисловський витрачає незадекларовані прибутки так, наче не боїться розголосу і публічності.

Ще незадовго до Майдану на сітілайтах з політичною агітацією його першої партії, КПУ, була цитата з відомого вірша Маяковського: «Ешь ананасы, рябчиков жуй…». Судячи з усього, далі Кисловський не читав. І сприйняв ці рядки як інструкцію.

Нагадаємо, раніше в Одесі затримали кримінального авторитета, який так само, як і Кисловський, брав участь у подіях 2 травня 2014 року з боку “Антимайдану”.

Источник Информатор

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code