КП «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» ПРОПОНУЄ ПІДВИЩИТИ ВАРТІСТЬ ОПАЛЕННЯ

Перегляди: 164

7 листопада в актовому залі КП БМР «БЦТМ» відбулося відкрите обговорення проекту тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів приблизно на 22%

615ee05a9c67e2ab13a0ad2c9eafa9f5_L

Процедури передбачено, що зміна тарифів може проводитись за обставин, що впливають або можуть вплинути на результати діяльності ліцензіата в період регулювання. Сюди входить і збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизаційних відрахувань, втрат підприємств, що виникають протягом періоду розгляду розрахунків тарифів, встановлення та їх оприлюднення, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси тощо.

Як відомо, з 1 листопада ціна природного газу встановлена для всіх категорій споживачів на рівні 8981 грн. за тис. куб м. Відтак, під час обговорення було запропоновано підвищити тарифи на опалення:

  • з 1301, 76 грн за 1 Гкал до 1665,12 грн за 1 Гкал
  • з 33, 29 грн за кв м до 48,61 грн за кв м

Саме такі пропозиції будуть винесені на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Тільки після рішення комісії, вони вступлять в дію у вказаному чи іншому розмірі. Про що БЦ News обов'язково повідомить читачів.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code