Країни ЄС не перенесуть посольства в Єрусалим

Перегляди: 203

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що країни Євросоюзу не братимуть приклад зі США – тобто не будуть переносити свої посольства в Єрусалим

Eurozone-Flag

Таке рішення вона озвучила за підсумками засідання глав МЗС країн ЄС, передає УНН.

– Я знаю, що прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху кілька разів згадував, що він очікує, що інші підтримають рішення президента США Дональда Трампа перемістити посольство в Єрусалим. Він може зберегти свої очікування для інших, тому що з боку держав-членів Європейського Союзу цього кроку не буде, – зазначила вона.

За її словами, єдине реалістичне вирішення конфлікту між Ізраїлем і Палестиною засновано “на принципі двох держав з Єрусалимом як столицею і Держави Ізраїль, і Держави Палестини”.

– Європейський Союз та його держави-члени будуть як і раніше поважати міжнародний консенсус по Єрусалиму до тих пір, поки остаточний статус Священного міста не буде вирішений шляхом прямих переговорів між сторонами. Це стало чітким і єдиним посланням, які всі 28 міністрів закордонних справ передали прем’єр-міністру, – підсумувала Могеріні.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп виконав свою передвиборну обіцянку і оголосив про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю.

Источник Факты

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code