Кубок України з автомодельного спорту у Миколаєві

Перегляди: 694

Інформуємо Вас про те, що згідно плану-календарю спортивних заходів України на 2018 рік з 17 по 18 лютого 2018 р. в ФОК НУК ім. адм. Макарова планується проведення 1-ого етапу Кубку України з автомодельного спорту у приміщенні.
Миколаївська зразкова автошкола ТСОУ популяризуючи серед молоді цей видовищний вид спорту з радіокерованих автомоделей протягом багатьох років є організатором змагань та успішно проводить Чемпіонати і Кубки України з автомодельного спорту в Миколаєві. Команда Миколаївської області з автомодельного спорту щорічно посідає призові міста та показує високий рівень підготовки.
Автомодельний спорт почав розвиватись в Миколаївській області з 1970-х років, та вже на початку 80-х наша команда виступала у складі спортивної збірної команди України на змаганнях Чемпіонату СРСР в класі радіокерованих автомоделей.
Під час змагань автомоделі, які ідентичні справжнім авто, розганяються зі швидкістю більше 100 км/ч. Видовище нагадує змагання «Формули-1» в мініатюрі, рев двигунів, стовпи пилу та аплодисменти глядачів привертає увагу перехожих та викликає неймовірні враження у вболівальників.
З того часу кількість автомоделістів значно зросла, серед миколаївських спортсменів є й майстри спорту й неодноразові призери і переможці Чемпіонатів і Кубків СРСР, України, які успішно представляють Україну на міжнародних змаганнях у Польщі, Чехії, Словаччини в складі команди незалежної України.
На цьому етапі Кубку України наша область прийматиме більше 150 професійних спортсменів з усієї України, які приїдуть до Миколаєва змагатися за призові місця.
Змагання завжди приковують увагу юних автолюбителів та мешканців міста, супроводжуються яскравими виступами творчих колективів та висвітлюються в ЗМІ. З вітальним словом також запрошені представники місцевої влади та народні депутати.
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code